Які параметри найбільш важливі при виборі ксенона для фар?

Якщо ви прийняли рішення модернізувати систему освітлення власного транспортного засобу, тоді необхідно використовувати якісні та надійні оптичні прилади. Відмінним прикладом у цій ситуації вважаються ксенонові лампочки, які в свою чергу мають велику кількість переваг. Саме тому перед здійсненням покупки необхідно розібратися із усією інформацією з цього приводу.

Перш за все хочеться зазначити, що газорозрядна оптика наділена унікальною конструкцією. В ній замість звичайної нитки накалу передбачена наявність двох електродів, між якими створюється електрична дуга. Саме тому такі прилади здатні виконувати усі поставлені задачі на протязі довгого часу. Крім цього хочеться відмітити, що така оптика за характеристиками схожа із денним світлом. Саме тому під час керування автомобілем очі водія не втомлюються. Ще одним позитивним моментом можна вважати біль тривалий термін служби, у порівнянні із іншими приладами. До того ж ксенон здатен витрачати значно менше енергії, за рахунок чого знижується навантаження на автомобільний генератор та акумулятор.

При виконанні правильного монтажу та налаштуванні ксенонового обладнання, встановлені ксенонові лампочки не осліплюють інших учасників руху, за рахунок чого виключається можливість виникнення аварійної ситуації.

Обираючи ксенон для встановлення на власний транспортний засіб, необхідно із самого початку розібратися із деякими показниками. Але у першу чергу це стосується монтажного цоколя, який в залежності від країни виробника має відповідне маркування. Крім цього слід зазначити, що цоколь також залежить від наявності газорозрядної оптики. Вся справа в тому, що штатний ксенон має зовсім інший цоколь. Наприклад, тут може використовуватися ксенонова лампа D1S або D1R.

Ще одним важливим показником вважається напруга самого транспортного засобу. Як відомо, для легкового авто необхідно використовувати комплекти ксенону із показником в 12В. а ось що стосується вантажного транспорту, для нього оптимальним варіантом вважаються прилади із показником в 24В.

Також при виборі газорозрядного обладнання необхідно розібратися із колірною температурою. У цьому випадку необхідно відштовхуватися від основного призначення освітлювальних приладів. Наприклад, якщо справа йде про покращення ПТФ, тоді оптимальним варіантом вважається використання ксенону із температурою 4300К. А ось для модернізації головного світла необхідно використовувати оптику із показником не менше 5000К.

Підводячи підсумки, хотілося б зазначити, що встановлення газорозрядного обладнання дійсно здатне вирішити деякі питання, пов’язані із неякісним освітленням дороги.

print

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *