Мітинг на підтримку Telegram у Москві зібрав понад 7000 чоловік. Пряма трансляція

30.04.2017 Мітинг у підтримку мессенджера Telegram у Москві зібрав 7 тис. учасників, повідомили в прес-службі ГУ МВС по Москві.

Раніше мерія Москви узгодила ходу в підтримку Telegram по вулиці Маши Поривай та мітинг на проспекті Академіка Сахарова.

“На проспекті Академіки Сахарова завершилося узгоджене владою міста Москви публічний захід”, в ньому взяли участь понад 7000 чоловік “, – сказав співрозмовник із пресс-служби.

За його словами співробітники поліції спільно з представниками Росгардії забезпечили охорону правопорядку та безпеки громадян. Грубих порушень громадського порядку не було, відзначили в поліції.

Роскомнадзор (РКН) 16 квітня почав блокувати мессенджерTelegram у Росії відповідно до рішення Таганського суду Москви через відмову передавати ФСБ ключів шифрування.

фото митинг за телеграм

Обгрунтувавши свою суть суду, Роскомнадзор відзначив, що дії керівництва служби міліції загрожують інтересам Росії, оскільки через Telegram розповсюджується інформація від терористів, а у ФСБ немає можливості расшифровувати повідомлення користувачів.

Читайте також: Росія поступово втрачає можливість доступу до світових мереж зв’язку

Мітинг проти блокування Телеграма, пряма трансляція:

 

 

Зокрема, директор ФСБ Росії Александр Бортников у жовтні минулого року заявив, що дії терористів та прибічників при підготовці теракту в Петербурзькому метро 3 квітня 2017 року де загинуло 15 чоловік координувалися через Telegram.

print