Багатотисячний мітинг в Кемерово. Люди вимагають відкритого розслідування та відставки місцевих чиновників

27.03.2018 Жителі Кемерово вийшли на мітинг, вимагаючи провести прозоре розслідування трагедії в ТРЦ «Зимня вишня», залучити до відповіді винних і відправити у відставку губернатора регіону та посадовців міської адміністрації. Про це повідомляють регіональні видання – інформаційне агентство «Тайга.инфо», газета «Кузбасс», «Газета Кемерова», а також ТАСС і «Інтерфакс-Сибір».

На мітинг біля будівлі обласної адміністрації на площі Ради жителі збираються після запрошень в соціальних мережах, повідомляє «Газета Кемерова» та ТАСС. Місце мітингу – буквально в 20 хвилинах ходьби від згорілого ТЦ “Зимняя вишня”.

Основні вимоги до влади, – розкрити точну кількість загиблих, максимально прозоро провести розслідування трагедії, наказати винних і відправити у відставку губернатора області Амана Тулеева та інших місцевих чиновників.
Оцінки учасників мітингу розходяться. «Кузбасс» і ТАСС повідомляє про кілька сотень учасників »,« Газета Кемерова »- о тисячах. Інформаційне агентство «Тайга.инфо» уточнює, що під час акції чисельність учасників змінилася від 1,5 тис. до 4 тис. людина

У черговій частині ГУ МВС Росії по Кемеровській області на запит про кількість присутніх на мітингу заявили, що за цим приводом “немає ніякої інформації”.

В Кемерово прибув президент РФ Владимир Путин. Голова держави відвідав пам’ять загиблих від стихійного меморіалу та провів збори з ліквідації наслідків пожежі. За думкою президента, до трагедії привели злочинна халатність.

Під адміністраціею розміщений також підрозділ ОМОНУ, який оточив будівлю та зробив кордон між протестуючими та адміністрацією.

Як почалася пожежа в торгівельному центрі Кемерово:

print