Переворот в “ЛНР”: бойовики готують нову спецоперацію

Спецслужби Російської Федерації готують нову військову операцію на Луганщині, заявив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Тиждень.

За його словами, під час конфлікту між різними силовими структурами в “ЛНР” і їх московськими кураторами не була помічена реакції звичайних людей.

“У цій ситуації найголовніше, що “народна” республіка виявилася ніякою не народною. На фоні конфлікту між різними силовими структурами та їх московськими кураторами ми не побачили жодної реакції звичайних людей. Зате порожні вулиці Луганська, військова техніка, “зелені чоловічки”. Додайте до цього заклики так званої “ДНР” приєднати окуповану частину Луганської області. Можна уявити на цьому тлі настрої мирних луганчан. Бандами, які там орудують, керують спецслужби з Москви. Думаю, це чітко проведена операція ГРУ і ФСБ Росії для певного наступного етапу. Буде об’єднання Донецька і Луганська – не знаю. Але це один зі сценаріїв, який буде розроблятися, швидше за все, вже після Нового року”, – заявив голова Луганської ВЦА.

narodna-pravda.ua

print