Біля Львова зійшло з рейок та перекинулось декілька вагонів товарного потягу. Фото і відео

Аварія на Львівській залізниці сталася в селі Задвір’я Буського району. Біля 10 товарних вагонів перекинулися. Про це в Facebook написав депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

«У с.Задворье Буського району Львівської області – аварія на залізниці, перекинулися товарні вагони. В даний час рух поїздів призупинено, люди пішки йдуть, щоб дістатися до траси Київ – Львів і доїхати додому », – йдеться в повідомленні.

Подібні аварії відбуваються з поїздами, коли они везуть порожні вагони і не дотримуються швидкістного режиму. При перевищенні швидкості руху може початися вібрація та коливання вагонів і якщо вони попадуь в резонанс, достатньо однієї пари колес, які злетять з рейок та потягнть за собою всі інші вагони. Хоча причина данної аварії поки невідома, деталі будуть розголошені після проведеного слідства.

В управлінні «Львівської залізниці» поки не коментують причини аварії. Внаслідок аварії заблоковано рух пасажирського електропоїзду “Рівне-Львів”. Наразі перекритто три колії, а по одній пускають потяги. На місці події Працюють відповідні служби, загрози немає.

На залізничному вокзалі у Львові повідомляють про запізнення поїздів на невизначений час.

Нагадаємо що дкілька років назад на цій ділянці вже були подібні аварії:

Аварія під Ожидовом

print