Розкішні вечірні сукні найпопулярніших фасонів

Представниці прекрасної статі, які пильно стежать за модою, повинні мати хоча б два розкішних вечірніх сукні, які дозволяли б їх власниці виробляти запаморочливий ефект на будь-якій вечірці або торжестві.

Особливості

Відомо, що вечірнє плаття призначене для неординарних подій. Найчастіше – для урочистих заходів. Так що вибирати його слід з особливою ретельністю.

Серед розмаїття фасонів і моделей будь-яка модниця може підібрати собі наряд за смаком. Актуальними залишаються традиційні моделі. Але і дизайнери, в свою чергу, не зупиняються на досягнутому, а пропонують у кожному сезоні нові варіації фасонів. Не варто зациклюватися на вартості виробу. Ціна вечірньої сукні залежить від багатьох факторів. Проте підібрати його можна для будь-якого бюджету.

Популярні фасони

  • Коктейльне плаття – це зазвичай короткий і легкий наряд, додає жіночому образу ніжності і вишуканості. Такий одяг може бути з відкритими плечима, розрізом, мати рукави, бути прямою від лінії талії або на грудях. Особливу чарівність моделі надають мереживо, драпірування, волани та інші елементи декору.
  • Довга сукня з вирізом від стегна виглядає дуже ошатно. Воно подовжує силует, звертає увагу на зону декольте і оголений ділянку ноги, зберігаючи при цьому певну загадковість. Недарма такий фасон так люблять зірки жіночої статі, простують по червоній доріжці.
  • Плаття з відкритою спиною може мати різну довжину. Виріз виконується в залежності від силуету наряду. Він може бути спадаючим, облягаючим, що нагадує комір-гойдалки, прихованим, помітним лише при русі. Вечірнє плаття цього досить сміливого фасону часто зустрічається на урочистих заходах.
  • Асиметричне плаття з проймою на одне плече буває вільного або облягаючого покрою. Воно виглядає витончено і досить привабливо.
  • Плаття з повністю оголеними плечима володіє особливою привабливістю. Саме такий фасон підкреслює красу рук і грудей, витонченість шиї, надаючи жінці чарівності і сексуальності.
  • Плаття з V-подібним вирізом дивним чином підкреслює красу жіночої фігури. Такий виріз різного розміру візуально подовжує силует, надаючи йому витонченості. Особливо сміливі дівчата можуть вибрати виріз, занижений до самого пупка, що робить плаття вельми екстравагантним.

Різноманітність фасонів дає можливість обрати красиве і модне вечірнє плаття на будь-який смак і гаманець.

За матеріалами сайта wedboom.com.ua

print