Розклад магнітних бур на травень і червень

Травень і червень будуть засмучувати нас частими і сильними магнітними бурями. Особливо серйозних спалахів на сонці поки не передбачається, а вчені попереджають нас лише про досить незначних геомагнітних коливаннях.

Реакціями організму на магнітні коливання можуть бути головні болі, безсоння, занепад сил, депресія, скачки тиску і порушення в роботі серцево-судинної системи організму.

Експерти кажуть, що лише 10% від усього населення земної кулі чутливі до магнітних бурь. Наскільки це правдиво, судити не нам.

Щомісяця фахівці складають розклад магнітних бур для метеозалежних людей. Активність Сонця в травні буде достатня, щоб деякі жителі планети відчули нездужання.

магнитные бури (май, июнь)

Потужні спалахи на світилі очікуються з 11 травня по 17, а середні – з 20 по 25 травня. Ці тижні намагайтеся вести здоровий спосіб життя, щоб не навантажувати організм. Відмовтеся від алкоголю і вечірок. Рекомендуємо запастися лікарськими препаратами першої необхідності.

28-31 травня відбудуться слабкі магнітні бурі, які практично не матимуть жодного впливу. Оскільки під час сонячної активності продуктивність праці падає (людина відчуває слабкість, стає “млявим”), відкладіть на час важку фізичну роботу.

Під час магнітних бур не виключені головні болі, погіршення настрою і навіть пориви гніву. Будьте стримані по відношенню до близьких людей, уникайте сварок, особливо по побутовим дрібницям. Допоможуть заспокоїтися трав’яні чаї і теплі ванни з морською сіллю.

print