Як написати пояснювальну записку вчителю, класному керівнику, директору школи про відсутність дитини в школі чи на уроці: зразок записки

Пояснювальна в школу: правила оформлення, актуальний зразок

Кожні батьки стикаються з необхідністю написати пояснювальну в школу. Причиною може стати як легке нездужання сина або дочки, так і необхідність відпросити дитину, щоб відправитися всією сім’єю в подорож (відпустка у батьків, на жаль, нечасто збігається з шкільною програмою), інші обставини.

Коли і яку пояснювальну можна написати в школу

Керівництво більшості українських шкіл готове прийняти «записку через хворобу» за період до 3 днів без будь-яких інших підтверджуючих документів.  Також потрібно подбати про записку вчителю в школу, якщо дитина не пішла в школу по будь-якій іншій поважній причині, або повинна піти з останніх уроків, і ви в курсі його активності в цей період.

Батькам неповнолітніх дітей, які відвідують загальноосвітній навчальний заклад, важливо розуміти, що пояснювальна в школу – не примха вчителя або адміністрації. Навчальний заклад несе відповідальність за кожного учня, і якщо ваш син або дочка кілька днів не відвідує заняття без пояснення причини, то школа зобов’язана повідомити про це в Службу у справах дітей.

Записка в школу від батьків про пропуск школи за сімейними обставинами: зразок

Це основний формат, яким користуються батькі в школах України:

Директору

середньої школи №73

Побережній Олені Іванівній

Землянського Василя Петровича

 

Пояснювальна записка

Мій син, Землянський Семен Васильович, учень 3-Б класу, пропустив шкільні уроки з 15.09.2021 по 17.09.2021 року по сімейним обставинам. Пропущений навчальний метеріал опрацюємо самостійно.

21.09.2021 (підпис) Землянський В.П.

Приклад записки

 

У батьків має бути достатньо підстав, щоб визнати причину пропуску уроків поважною. Як приклад пояснювальної записки до школи, також вказують пропуски за сімейними обставинами, конкурси різної шкільної спрямованості, заходи та інше.

print

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *