Коронавірус в Україні. В Чернівцях перший хворий

Станом на 02 березня 2020р.  коронавірус COVID-19 в Україні не виявлений, не зафіксовано ні одного випадку.

А от вже сьогодні 03 березня повідомляється

Перший випадок діагностований в Чернівцях – захворів чоловік, який побував в Італії. Симптоми у пацієнта – “гарячка” і сухий кашель. Він ізольований.
В Україні зафіксовано перший випадок захворювання коронавирусной інфекцією COVID-19: вірус вразив чоловіка в Чернівцях. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Буквально через два дні після самоізоляції у чоловіка з’явилися симптоми, які могли свідчити про коронавіруси. Після консультації з сімейним лікарем чоловік продовжував залишатися вдома, а вночі 29 лютого йому викликали швидку допомогу.

Пацієнта доставили на підготовлену для таких випадків госпітальну базу. Дружина, з якою подорожував заразився, знаходиться в самоізоляції будинку, – без будь-яких ознак ГРВІ.

Як повідомляє “Лівий берег”,  Міністр Охорони здоровя України Віктор Ляшко в понеділок на брифінгу повідомив українців про стан справ з коронавірусом  в Україні.

За останні дні в Україні проведено 8 лабораторних аналізів, які показали негативний результат.

Зразки з Івано-Франківська,Кропивницького і Києва показали негативний результат.

На даний час досліджується 4 аналізи з підозрою на коронавірус: 3 людини – в м. Києві і 1 людина в Чернівецькій області. В Києві підозрівають іноземців, а в Чернівецькій обл. людину, яка приїхала з Італії.

29.02.2020р.  в евакуйованих з Уханя в Нові Санжари пацієнтів вдруге взяли аналізи на дослідження на коронавірус, щоб ще раз підтвердити, що всі здорові.

“Інфекційні відділення готові надати допомогу пацієнтам з короновірусом”, -запевнив Міністр Охорони Здоровя України В.Ляшко.

print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *