Коронавірус в Італії станом на 02 березня

Станом на 02 березня 2020р. кількість жертв коронавірусу в Італії зросла до 52 чоловік, заражених – до 1835 чоловік. З них – 140 -в реанімації, майже 800 – на карантині дома. 149 чоловік видужали.

Найбільше потерпає північ Італії -Ломбардія і Венето. Ізольовано більше 100 міст. Більше 100 тисяч людей перебувають на карантині. Вперше коронавірус було зареєстровано в Ломбардії і Венето. Відразу  були перекриті вїзди – виїзди.

30 січня 2020р. в італійський порт Чивітавека прибув круїзний лайнер “Costa Crosiera” із 6-ма тисячами пасажирів на борту. Проте, через виявлення у двох пасажирів затрудненого дихання і високої температури, лайнер був тимчасово заблокований.

За повідомленням видання “Європейська правда” за посиланням на італійське агенство ANSA,  пасажири були китайцями з Гонконгу. Їх помістили в окрему ізольовану каюту і викликали лікарів для проведення необхідних тестів. Інші пасажири теж не могли зійти на берег.  Після проведення необхідних тестів, підозри не підтвердилися. Через 6 годин всі пасажири зійшли на берег.

Італійський Уряд першим в ЄС  ввів надзвичайний стан на 6 місяців у звязку із поширенням  у світі коронавірусу. Відразу після 20 січня були введені посилені перевірки в аеропорту Рима, де є прямі рейси в Ухань. Уряд регулярно отримував оновлену інформацію з Китаю про коронавірус.

Проте через три тижні стався потужний спалах коронавірусу.

В аптеках розкупили маски, в магазинах розкуповують продукти.

Уряд скасував роботу музеїв, виставок, запровадив карантин у навчальних закладах, скасовано Карнавал у Венеції, футбольні матчі та інші спортивні міроприємства. Закрито знаменитий Міланський Собор та інші культові споруди, опера Ла-Скала. Тиждень Моди також пройде в напівзакритому режимі. Дім Моди Армані закрив свій показ мод для публіки.

Венеціанська Комісія Ради Європи скасувала чергове засідання  і всі інші через ситуацію з розповсюдженням коронавірусу COVID19 в Європі. Найбільш термінові питання будуть розглядатися і ухвалюватися в письмовій процедурі і доводитимуться бюро у визначений спосіб.

В Італії різко зменшилась кількість туристів.

Авіакомпанії скасовують або скорочують рейси в Італію.

Авіакомпанія Ryanar скасовує на чверть короткострокові рейси до Італії на 3тижні з вівторка 17 березня по середу 08 квітня 2020р.

З 11 березня по 02 квітня 2020р.угорська лоукост-компанія WIZZ AIR також скорочує кількість рейсів до Італії у звязку із скороченням попиту на авіаперевезення через коронавірус.

print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *