Агросем — аграрна компанія: органічні добрива проти мінеральних

Однією з найбільших переваг повного і збалансованого удобрення врожаю, крім збільшення врожайності сільськогосподарських культур і поліпшення потенціалу прибутку фермерів, є його вплив на органічну речовину грунту.

Як органічні, так і неорганічні (мінеральні) джерела добрив сприяють накопиченню органічних речовин у ґрунтах. Існує поширена помилка громадськості, що органічне сільське господарство є більш екологічно чистим і підтримує покращений рівень органічної речовини грунту.

Однак, не існує загальноприйнятих наукових доказів, що підтверджують перевагу органічних або неорганічних джерел поживних рослин. Насправді, довгострокові експерименти, зібрані з усього світу, свідчать про те, що стійкі врожаї та продуктивність грунту можуть бути досягнуті за допомогою збалансованих поживних речовин; використання або тваринного гною або комерційно вироблених мінеральних добрив.

Органічні добрива зазвичай включають рослинні залишки або гній тварин. Кількість поживних речовин, які вони доставляють на кілограм грунту, ніколи не може бути точно виміряна. Органічне землеробство є менш ефективним і дає нижчий урожай, ніж сільське господарство з мінеральними добривами. Це частково тому, що мінеральні добрива доставляють значно більше живильних речовин на одиницю, ніж органічна речовина.

Крім того, важко гарантувати оптимальне співвідношення між або поживними речовинами, використовуючи тільки органічні джерела. Наприклад, забезпечення достатньої кількості азоту для врожаю шляхом застосування гною буде означати додавання в 4 – 5 разів більше калію та фосфору, ніж це необхідно. Стоки можуть забруднювати водні шляхи і життя, яке вони підтримують.

І навпаки, мінеральні добрива хімічно обробляються для задоволення потреб рослин і можуть забезпечувати живильні речовини рослин у точних, науково сформульованих кількостях. В ідеалі, мінеральні добрива повинні використовуватися разом з органічними добривами, які поліпшують структуру ґрунту та здатність ґрунтів утримувати воду. Точність, яку виробляють мінеральні добрива, допомагає подолати обмеження органічних добрив.

Агросем – аграрна компанія agrosem.ua, яка допоможе зробити ваше захоплення городництвом більш приємним і урожайним.

У нас всі бажаючі зможуть придбати високоякісне насіння та різноманітні добрива для того, щоб значно підвищити рівень врожайності вибраних вами культур. Оформляйте замовлення у нас та заощаджуйте не тільки кошти, але й час.

Джерело: https://agrosem.ua/

print

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *