Скільки аварій спричиняють “євробляхи”

Цікаві візуалізовані дані опублікувала Патрульна поліція!! Це може допомогти перевірити мою гіпотезу. Абсолютні цифри самі по собі неінформативні, тому я підняв зведені дані НПУ стосовно травматизму і смертності в ДТП за перше півріччя 2017.

Виходить, що якщо в ДТП з “євробляхами” загинуло 43 особи, а всього загиблих було 1377, то “євробляхи” причетні до 3,12% всіх смертй. Аналогічно кількість травмованих 429 з 15273 – це 2,8%. Тобто ось нарешті якась конкретна цифра – 3% від усієї маси жертв на дорогах пов’язані з так званими “автомобілями на європейській реєстрації”, тобто з незареєстрованими тачками.

Ключове питання тепер: скільки в нас взагаліі % “євроблях” від усього автопарку, який колесить по країні? Тобто важливо знати ще цифру євроблях, і цифру всього автопарку. Щоб зрозуміти відсоток. Цю цифру можна якось довідатись? Наперед вячний!

А от про що ця мапа дає добру інформації сама по собі, так це про ареал поширення “епідемії”. Як бачимо, більша частина країни поки що не заразилася – сильно вражені лише прикордонні обласні центри на заході + Київ та Одеса. Побачимо, яка буде динаміка.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Віктор Загреба obozrevatel.com

print