Press "Enter" to skip to content

Скільки аварій спричиняють “євробляхи”

Цікаві візуалізовані дані опублікувала Патрульна поліція!! Це може допомогти перевірити мою гіпотезу. Абсолютні цифри самі по собі неінформативні, тому я підняв зведені дані НПУ стосовно травматизму і смертності в ДТП за перше півріччя 2017.

Виходить, що якщо в ДТП з “євробляхами” загинуло 43 особи, а всього загиблих було 1377, то “євробляхи” причетні до 3,12% всіх смертй. Аналогічно кількість травмованих 429 з 15273 – це 2,8%. Тобто ось нарешті якась конкретна цифра – 3% від усієї маси жертв на дорогах пов’язані з так званими “автомобілями на європейській реєстрації”, тобто з незареєстрованими тачками.

Ключове питання тепер: скільки в нас взагаліі % “євроблях” від усього автопарку, який колесить по країні? Тобто важливо знати ще цифру євроблях, і цифру всього автопарку. Щоб зрозуміти відсоток. Цю цифру можна якось довідатись? Наперед вячний!

А от про що ця мапа дає добру інформації сама по собі, так це про ареал поширення “епідемії”. Як бачимо, більша частина країни поки що не заразилася – сильно вражені лише прикордонні обласні центри на заході + Київ та Одеса. Побачимо, яка буде динаміка.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Віктор Загреба obozrevatel.com

print

Comments are closed.

Mission News Theme by Compete Themes.