26.23 32.47 4.31

Миколаїв на межі смертельної епідемії (відео)

Миколаїв – на межі епідемії, що 22 роки тому забрала життя трьох десятків людей. У річці Інгулі виявили агресивний збудник холери.

Епідеміологи також перевіряють Південний Буг і Дніпро-Бузький лиман.

Від сьогодні суворо заборонено купатися і вживати в їжу рибу. Попри попередження про смертельно небезпечну інфекцію, більшість місцевих не змінюють своїх звичок. Як ходили на пляж і ловили рибу, так і далі роблять те саме.

Рибалки скаржаться – риби в річці вже давно немає. Сюди постійно скидають каналізаційні стоки, тож холера – то ще квіточки. Від такої води вимруть і люди.

А поки народ нехтує смертельною небезпекою, лікарі вже готуються до епідемії та прийому паціентів. Епідеміологи наразі досліджують усі водойми біля Миколаєва та шукають причини раптової появи холери. А поки радять людям бути обережними, аби не стати жертвою інфекції.

nnovosti.info

print

Почитайте другие новости


Comments are closed.

© 2010-2018 «Украина Сегодня» – новости Украины сегодня

При полном или частичном копировании материала, указание обратной ссылки строго обязательно. Обратная ссылка не должна быть закрыта от индексации поисковых машин. Все права на материалы сайта УкраинаСегодня охраняются в соответствии с законодательством Украины. По любым возникшим вопросам просьба связаться с нами использую форму на странице Контакты.
Индекс цитирования Рейтинг@Mail.ru