Вибираємо між платним і безкоштовним хостингом

У наші дні складно знайти компанію, яка не боролася б за клієнтів в інтернеті. У всесвітній павутині можна знайти практично все – купити одяг і книги, замовити їжу, забронювати квитки і навіть пройти курси або отримати консультацію фахівця. Для цього не потрібно нікуди йти і витрачати багато часу – досить використовувати свій ноутбук, смартфон або планшет. Це дуже зручно, тому недивно, що більшість людей вважають за краще здійснювати покупки в інтернеті. Тому, якщо ваш бізнес не представлений у всесвітній павутині, ви ризикуєте втратити левову частку цільової аудиторії.

Для того, щоб розмістити свій сайт в мережі, вам знадобляться домен і хостинг.

Бізнесмени часто не можуть вибрати між платним і безкоштовним хостингом для свого сайту. Чи має сенс платити за те, що можна отримати безкоштовно? У більшості випадків – так.

У безкоштовних і платних хостингів є 5 ключових відмінностей:

1. Доменне ім’я. Використовуючи безкоштовний хостинг, ви не зможете використовувати свій домен другого рівня. Замість цього вам доведеться використовувати домен третього рівня – в адресі вашого сайту обов’язково буде міститися назва хостинг-провайдера. Погодьтеся, що це не дуже презентабельно.

2. SEO. Використовуючи домен третього рівня, ви навряд чи зможете вивести свій сайт на високі позиції в пошуковій видачі. Домени другого рівня більш прихильно сприймаються пошуковими системами.

3. Реклама. Компанії, що надають безкоштовні хостинг-послуги, заробляють на розміщенні реклами на сайтах клієнтів. Тому на вашому веб-сайті постійно розміщуватиметься реклама різного формату та змісту. Швидше за все, це негативно позначиться на репутації і відвідуваності вашого ресурсу.

4. Технічна підтримка. У випадку з безкоштовним хостингом технічна підтримка в кращому випадку буде відповідати повільно. У гіршому випадку її не буде взагалі. Більшість же платних хостинг-провайдерів надають клієнтам послуги технічної підтримки цілодобово.

5. Дисковий простір. Музика, зображення, відео – все це напевно буде на вашому сайті. Швидше за все, для зберігання нетекстового контенту вам знадобиться більше місця на диску. В окремих випадках безкоштовні хостери готові надати додаткове місце на диску за окрему плату, але так роблять далеко не всі.

Таким чином, якщо ви серйозно налаштовані на роботу над онлайн-проектом, краще зробити вибір на користь платного хостингу. Так ви заощадите свій час і зробите ставку на довгострокову співпрацю з надійним хостинг-провайдером.

print