27.87 32.88 4.75

Проста реєстрація ломбарду в вашому місті – рекомендації спеціалістів сайту lombardparus.com

Що таке ломбард, люди знали ще в п’ятнадцятому столітті. Італійський регіон Ломбардія став основою для визначення назви такої фінансової установи, як ломбард. Перші ломбарди почали свою роботу на території Франції, а потім були відкриті і в інших країнах Європи.

Сучасні ломбарди ніяким чином не відрізняються від подібних установ в минулих роках. Вони виконують одне і теж завдання — дуже скоро вирішують фінансові проблеми громадян. Майже в кожної людини в житті траплялась ситуація, коли виникала термінова потреба в грошах. В таких випадках, дуже зручним являється спосіб, дати на збереження особисті цінні речі і терміново отримати гроші в ломбарді. Умови такого збереження речей і надання грошей даною фінансовою установою доволі прості. Вони передбачають:

  • приймання на безпечне збереження особистих цінних речей громадян;

  • отримання певної суми грошей у ломбарді;

  • повернення грошей у фінансову установу в обумовлені терміни;

  • повернення клієнту заставлених на збереження в ломбарді речей.

При цьому, клієнту необхідно заплатити певний процент. У випадку, коли клієнт своєчасно не зможе повернути обумовлену суму коштів в ломбард, речі назавжди залишаються в розпорядженні цієї фінансової установи.

Звертаючись в ломбард, кожний клієнт має знати, що отримана сума грошей завжди буде менша ніж фактична вартість речі, наданої в заставу. Це пояснюється тим, що ломбард змушений буде понести відповідні витрати, при реалізації не викуплених своєчасно речей. Ця різниця може бути не однаковою в тому чи іншому ломбарді. Для того, щоб більш вигідно закласти річ, клієнт повинен завчасно мати порівняльну інформацію по даному питанню.

Не виключено, що дехто захоче відкрити ломбард в своєму місті. Компанія “Парус” готова надати допомогу всім, хто хоче знати, як здійснюється реєстрація ломбарду. Дуже вигідно отримати платне право на ведення такого бізнесу під уже відомим брендом.

Користуючись франшизою “Ломбард Парус”, ви збережете сили і кошти, так як отримаєте готовий до роботи бізнес, не маючи потреби попередньої розкрутки торгової марки.

Офіційний веб сайт компанії “Парус” lombardparus.com проінформує кожного бажаючого про франчайзинг ломбард. Ознайомившись з умовами співпраці з компанією, ваше бажання, відкрити ломбард у своєму місті, стане реальністю! Переконайтесь, що легкий бізнес – це не мрія, а цілком реальна пропозиція професіоналів!

print

Чехлы для планшетов – заказать на сайте gadgets.ua
Инверторное климатическое оборудование от компании LG Electronics
Редермализация с помощью Hyalual!
Абай Кунабаев
Расписание и афиша
Мебель из Италии-спальня
Радиаторы отопления в Днепре -сравнить цены на Все цены и выбрать лучшее
Обучение по скайпу английским
Программа товарных чеков УСУ для бизнеса
Что купить в турпоход
Промышленные блоки питания.
Рекомендации по выбору детского автокресла
Как отыскать врача в Киеве быстро и просто
Что учесть при выборе светодиодных светильников
Лепной декор в Киеве.
Покупка 4-комнатных квартир в Луганске
Преимущества Х-баннера в рекламной компании
Какие аксессуары выбрать для Samsung Galaxy Note 8
Пакеты Bag in box 3 liter – оптимальное решение для бизнеса
Бесплатные доски объявлений
Где купить чемодан

Почитайте другие новости


Comments are closed.

© 2010-2017 «УкраинаСегодня» – новости Украины сегодня

При полном или частичном копировании материала, указание обратной ссылки строго обязательно. Обратная ссылка не должна быть закрыта от индексации поисковых машин. Все права на материалы сайта УкраинаСегодня охраняются в соответствии с законодательством Украины. По любым возникшим вопросам просьба связаться с нами использую форму на странице Контакты.
Индекс цитирования Рейтинг@Mail.ru