Клімкін оголосив про початок створення Українського інституту

В Україні буде створений Український інститут, який має займатися представленням і формування образу сучасної України у світі.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

За словами Клімкіна настав час створити український інститут основним завдання якого буде ідентифікація сучасної України у світі та зростання довіри до неї за кордоном, і міжнародному інтелектуальному та культурному середовищі.

“Ідея сьогодні – надати поштовх проекту, над яким ми послідовно працюємо. Це Український інститут … Це форма презентації країни… це не є в узькому сенсі культурний інститут, це буде саме Український інститут”, – наголосив міністр.

Клімкін також повідомив, що інститут буде державною установою, яка не буде частиною МЗС, проте буде структурою, афілійованою з міністерством.

“Сьогоднішня наша подія – поштовх до дискусії … на сайті МЗС сьогодні (9 лютого – ред..) зʼявиться проект статуту цієї установи … ми хочемо розпочати плідну дискусію … ми хотіли б, щоб кожен зробив свій внесок”, – додав глаав МЗС.

Клімкін також окреслив напрямки діяльності інституту.

“Це культурна дипломатія … друге – креативна економіка, наука освіта, і звичайно, публічна дипломатія”, – додав міністр.

Источник

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *