26.03 29.08 4.36

Купити готову компанію в Литві

Купіть литовську компанію і почніть свій власний бізнес в Литві легко і швидко, всього за 1 робочий день у компанii revisor.lt ! Усі пропоновані нами компанії знаходяться в чудовому стані, у них немає ніяких боргів або інших зобов’язань. Ми несемо повну відповідальність за продавані нами компанії в Європі.

Що таке вже заснована литовська фірма? (Готові компанії / Готовий бізнес)

Засноване закрите акціонерне товариство в Литві (готова компанія) — це, як правило, компанія без будь-яких дій, зареєстрована 1-2 місяці тому. У фірми універсальне ім’я, тому вона може здійснювати будь-які види діяльності. Такі литовські компанії часто вибирають клієнти, які хочуть заощадити час і не хочуть чекати, поки буде створений новий бізнес. Купивши підприємство, засноване в Литві, Ви в той же день зможете їм управляти, так як всі документи і печатку литовської фірми готові. Банківський рахунок буде переписаний на ваше ім’я протягом 7 днів, а доступ до нього ви зможете отримати з будь-якої точки світу.

Литовські компанії з гарною історією

Також ми пропонуємо придбати компанію в Литві, яка була створена від 1 до 10 років тому і має свою історію і досвід ведення бізнесу. У такій компанії немає ніяких боргів або інших зобов’язань, але при цьому є багаторічний досвід роботи, а річний оборот її діяльності та бухгалтерський облік знаходяться в хорошому стані. Власник такої компанії буде користуватися великою довірою зі сторонни своїх клієнтів, банків або інших установ, ніж власник недавно створеної фірми. У таких компаній немає активів або співробітників, тобто наш клієнт купує престиж. Ми можемо запропонувати вже діючі компанії, які мають ліцензію на певну діяльність — наприклад, транспорт (TIR), будівництво і т.д. Оскільки існує не так багато компаній з історією, вони є більш дорогими, але більш цінними в порівнянні з недавно створеними фірмами.

Литовська компанія з кодом платника ПДВ

Якщо ви збираєтеся займатися торгівлею в Литві, ваша компанія повинна мати код платника ПДВ (податок на додану вартість), який надає литовська державна податкова інспекція. Ми можемо запропонувати підприємства з уже наявними кодом ПДВ. Що стосується отримання коду ПДВ, податкова інспекція проводить строгий фінансовий контроль, тому код нелегко отримати, і це вимагатиме тимчасових витрат. Компанії з кодом платника ПДВ трохи дорожче, але більш цінні, ніж компанії без коду ПДВ.

print

Совсем скоро в Украине упадут цены на рыбу местного лова
Группа бизнесменов из Донецка открывают сеть продуктовых супермаркетов в Киеве
12 октября в Украину начнутся поставки российского газа
МЭРТ – падение экономики замедлилось
Новая купюра номиналом 500 грн будет выпущена уже в середине апреля
Украина сегодня очередное подорожание электроэнергии
Более 2 млрд. обналичил житомирский конвертцентр
С 1 декабря украинские пенсионеры станут богаче или беднее
Минфин предложил изменения в налоговое законодательство
Китайское льноперерабатывающее предприятие будет построено в Ровенской области
Нефтяные запасы России через 50 лет иссякнут
Украинские силовики могут обзавестись словацкими пистолетами
Землянский: веерных отключений не избежать
"Покращення" по всем фронтам. Основные тезисы отчета Гройсмана
Гройсман опроверг возможность роста цен на газ для населения на 40%
Кабмин урежет список товаров, пропускаемых в ЛДНР
Маркетинг впечатлений в центре внимания Украинского форума маркетинг-директоров
Сенат Канады поддержал ратификацию Соглашения о свободной торговле с Украиной
Новострои Одессы – лучший выбор жилой недвижимости
НБУ хочет повысить дневной лимит на продажу валюты населению
Преимущества использования программы «Пчела» для вашего бизнеса

Почитайте другие новости


No comments yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

© 2010-2017 «УкраинаСегодня» – новости Украины сегодня

При полном или частичном копировании материала, указание обратной ссылки строго обязательно. Обратная ссылка не должна быть закрыта от индексации поисковых машин. Все права на материалы сайта УкраинаСегодня охраняются в соответствии с законодательством Украины. По любым возникшим вопросам просьба связаться с нами использую форму на странице Контакты.
Индекс цитирования Рейтинг@Mail.ru