Купити готову компанію в Литві

Купіть литовську компанію і почніть свій власний бізнес в Литві легко і швидко, всього за 1 робочий день у компанii revisor.lt ! Усі пропоновані нами компанії знаходяться в чудовому стані, у них немає ніяких боргів або інших зобов’язань. Ми несемо повну відповідальність за продавані нами компанії в Європі.

Що таке вже заснована литовська фірма? (Готові компанії / Готовий бізнес)

Засноване закрите акціонерне товариство в Литві (готова компанія) – це, як правило, компанія без будь-яких дій, зареєстрована 1-2 місяці тому. У фірми універсальне ім’я, тому вона може здійснювати будь-які види діяльності. Такі литовські компанії часто вибирають клієнти, які хочуть заощадити час і не хочуть чекати, поки буде створений новий бізнес. Купивши підприємство, засноване в Литві, Ви в той же день зможете їм управляти, так як всі документи і печатку литовської фірми готові. Банківський рахунок буде переписаний на ваше ім’я протягом 7 днів, а доступ до нього ви зможете отримати з будь-якої точки світу.

Литовські компанії з гарною історією

Також ми пропонуємо придбати компанію в Литві, яка була створена від 1 до 10 років тому і має свою історію і досвід ведення бізнесу. У такій компанії немає ніяких боргів або інших зобов’язань, але при цьому є багаторічний досвід роботи, а річний оборот її діяльності та бухгалтерський облік знаходяться в хорошому стані. Власник такої компанії буде користуватися великою довірою зі сторонни своїх клієнтів, банків або інших установ, ніж власник недавно створеної фірми. У таких компаній немає активів або співробітників, тобто наш клієнт купує престиж. Ми можемо запропонувати вже діючі компанії, які мають ліцензію на певну діяльність – наприклад, транспорт (TIR), будівництво і т.д. Оскільки існує не так багато компаній з історією, вони є більш дорогими, але більш цінними в порівнянні з недавно створеними фірмами.

Литовська компанія з кодом платника ПДВ

Якщо ви збираєтеся займатися торгівлею в Литві, ваша компанія повинна мати код платника ПДВ (податок на додану вартість), який надає литовська державна податкова інспекція. Ми можемо запропонувати підприємства з уже наявними кодом ПДВ. Що стосується отримання коду ПДВ, податкова інспекція проводить строгий фінансовий контроль, тому код нелегко отримати, і це вимагатиме тимчасових витрат. Компанії з кодом платника ПДВ трохи дорожче, але більш цінні, ніж компанії без коду ПДВ.

print

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *