25.57 29.95 4.29

Купити готову компанію в Литві

Купіть литовську компанію і почніть свій власний бізнес в Литві легко і швидко, всього за 1 робочий день у компанii revisor.lt ! Усі пропоновані нами компанії знаходяться в чудовому стані, у них немає ніяких боргів або інших зобов’язань. Ми несемо повну відповідальність за продавані нами компанії в Європі.

Що таке вже заснована литовська фірма? (Готові компанії / Готовий бізнес)

Засноване закрите акціонерне товариство в Литві (готова компанія) — це, як правило, компанія без будь-яких дій, зареєстрована 1-2 місяці тому. У фірми універсальне ім’я, тому вона може здійснювати будь-які види діяльності. Такі литовські компанії часто вибирають клієнти, які хочуть заощадити час і не хочуть чекати, поки буде створений новий бізнес. Купивши підприємство, засноване в Литві, Ви в той же день зможете їм управляти, так як всі документи і печатку литовської фірми готові. Банківський рахунок буде переписаний на ваше ім’я протягом 7 днів, а доступ до нього ви зможете отримати з будь-якої точки світу.

Литовські компанії з гарною історією

Також ми пропонуємо придбати компанію в Литві, яка була створена від 1 до 10 років тому і має свою історію і досвід ведення бізнесу. У такій компанії немає ніяких боргів або інших зобов’язань, але при цьому є багаторічний досвід роботи, а річний оборот її діяльності та бухгалтерський облік знаходяться в хорошому стані. Власник такої компанії буде користуватися великою довірою зі сторонни своїх клієнтів, банків або інших установ, ніж власник недавно створеної фірми. У таких компаній немає активів або співробітників, тобто наш клієнт купує престиж. Ми можемо запропонувати вже діючі компанії, які мають ліцензію на певну діяльність — наприклад, транспорт (TIR), будівництво і т.д. Оскільки існує не так багато компаній з історією, вони є більш дорогими, але більш цінними в порівнянні з недавно створеними фірмами.

Литовська компанія з кодом платника ПДВ

Якщо ви збираєтеся займатися торгівлею в Литві, ваша компанія повинна мати код платника ПДВ (податок на додану вартість), який надає литовська державна податкова інспекція. Ми можемо запропонувати підприємства з уже наявними кодом ПДВ. Що стосується отримання коду ПДВ, податкова інспекція проводить строгий фінансовий контроль, тому код нелегко отримати, і це вимагатиме тимчасових витрат. Компанії з кодом платника ПДВ трохи дорожче, але більш цінні, ніж компанії без коду ПДВ.

print

Переговоры по экспорту Российского газа в Украину запланированы в сентябре
Порошенко намерен увеличить пенсии уже в 2015 году
НБУ намерен вплотную заняться обменками
Международный валютный фонд меняет для Украины правила игры
К новому году Украина получит от России новые таможенные санкции
Национальный банк Украины не смог удержать рост курса доллара
МЭРТ – падение экономики замедлилось
АЭС в Южно-Украинске отключила один из блоков
Евросоюз усложнит условия трудоустройства для иностранцев
На сколько снизили таможенные сборы на авто
Российские животные остались без украинских кормов
Новинки украинской оборонной промышленности
Украина введет новые пошлины для России, если она не выполнит решение ВТО
Гройсман опроверг возможность роста цен на газ для населения на 40%
Кабмин урежет список товаров, пропускаемых в ЛДНР
Кучеренко: новая цена на газ - это "Роттердам+" в квадрате
Тарута: Будь я премьером, через неделю блокады уже не было бы
Бинарные опционы: путь к финансовому благополучию
НБУ хочет повысить дневной лимит на продажу валюты населению
Цельностеклянные перегородки для офиса и их преимущества
Новые санкции США против России создают проблемы на газовом рынке Европы - S&P

Почитайте другие новости


No comments yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

© 2010-2017 «УкраинаСегодня» – новости Украины сегодня

При полном или частичном копировании материала, указание обратной ссылки строго обязательно. Обратная ссылка не должна быть закрыта от индексации поисковых машин. Все права на материалы сайта УкраинаСегодня охраняются в соответствии с законодательством Украины. По любым возникшим вопросам просьба связаться с нами использую форму на странице Контакты.
Индекс цитирования Рейтинг@Mail.ru