26.54 31.36 4.61

Купити готову компанію в Литві

Купіть литовську компанію і почніть свій власний бізнес в Литві легко і швидко, всього за 1 робочий день у компанii revisor.lt ! Усі пропоновані нами компанії знаходяться в чудовому стані, у них немає ніяких боргів або інших зобов’язань. Ми несемо повну відповідальність за продавані нами компанії в Європі.

Що таке вже заснована литовська фірма? (Готові компанії / Готовий бізнес)

Засноване закрите акціонерне товариство в Литві (готова компанія) — це, як правило, компанія без будь-яких дій, зареєстрована 1-2 місяці тому. У фірми універсальне ім’я, тому вона може здійснювати будь-які види діяльності. Такі литовські компанії часто вибирають клієнти, які хочуть заощадити час і не хочуть чекати, поки буде створений новий бізнес. Купивши підприємство, засноване в Литві, Ви в той же день зможете їм управляти, так як всі документи і печатку литовської фірми готові. Банківський рахунок буде переписаний на ваше ім’я протягом 7 днів, а доступ до нього ви зможете отримати з будь-якої точки світу.

Литовські компанії з гарною історією

Також ми пропонуємо придбати компанію в Литві, яка була створена від 1 до 10 років тому і має свою історію і досвід ведення бізнесу. У такій компанії немає ніяких боргів або інших зобов’язань, але при цьому є багаторічний досвід роботи, а річний оборот її діяльності та бухгалтерський облік знаходяться в хорошому стані. Власник такої компанії буде користуватися великою довірою зі сторонни своїх клієнтів, банків або інших установ, ніж власник недавно створеної фірми. У таких компаній немає активів або співробітників, тобто наш клієнт купує престиж. Ми можемо запропонувати вже діючі компанії, які мають ліцензію на певну діяльність — наприклад, транспорт (TIR), будівництво і т.д. Оскільки існує не так багато компаній з історією, вони є більш дорогими, але більш цінними в порівнянні з недавно створеними фірмами.

Литовська компанія з кодом платника ПДВ

Якщо ви збираєтеся займатися торгівлею в Литві, ваша компанія повинна мати код платника ПДВ (податок на додану вартість), який надає литовська державна податкова інспекція. Ми можемо запропонувати підприємства з уже наявними кодом ПДВ. Що стосується отримання коду ПДВ, податкова інспекція проводить строгий фінансовий контроль, тому код нелегко отримати, і це вимагатиме тимчасових витрат. Компанії з кодом платника ПДВ трохи дорожче, але більш цінні, ніж компанії без коду ПДВ.

print

Группа бизнесменов из Донецка открывают сеть продуктовых супермаркетов в Киеве
Порошенко намерен увеличить пенсии уже в 2015 году
Международный валютный фонд меняет для Украины правила игры
К новому году Украина получит от России новые таможенные санкции
Скачки в курсе валют вызваны переизбытком гривны
Как скоро укрепится гривна, мнение эксперта
По словам Нуланд МВФ больше не будет кредитовать Украину
В Харькове стартовала первая в Украине ядерная установка (видео)
Евросоюз усложнит условия трудоустройства для иностранцев
В рамках энергетической независимости Канада начнет поставки газа в Украину
Российские животные остались без украинских кормов
Откажется ли Укрзализныця возить льготников
Китайское льноперерабатывающее предприятие будет построено в Ровенской области
Новинки украинской оборонной промышленности
В Украине запрещена работа систем электронных платежей, принадлежащих российским операторам
Кабмин урежет список товаров, пропускаемых в ЛДНР
Экономист назвал причины роста цен на продукты
Как проверить качество китайского товара перед его отгрузкой на экспорт
Украина обжаловала решение Лондонского суда по "долгу Януковича"
Курс валют НБУ: евро вырос до 30,42 грн
Новые санкции США против России создают проблемы на газовом рынке Европы - S&P

Почитайте другие новости


No comments yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

© 2010-2017 «УкраинаСегодня» – новости Украины сегодня

При полном или частичном копировании материала, указание обратной ссылки строго обязательно. Обратная ссылка не должна быть закрыта от индексации поисковых машин. Все права на материалы сайта УкраинаСегодня охраняются в соответствии с законодательством Украины. По любым возникшим вопросам просьба связаться с нами использую форму на странице Контакты.
Индекс цитирования Рейтинг@Mail.ru